تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - آرم بارسا پر از معنا و تغییرات

رنگ سفید و قرمز به شکل مثبت در سمت چپ بالای تصویر: یعنی باشگاه بارسا با هماهنگی که دارد میتواند تیم های مقابل را در هم بکوبد انها هماهنگی دارند که دنیا به خود ندیده هست پس اسم این باشگاه فقط بارسا نیست همکاری و هماهنگی نیز هست این باشگاه یک باشگاه معمولی نیست  بلکه فراتر از یک باشگاه هست این حرف من یک شعار نیست بلکه واقعیت هست.

رنگ زرد و قرمز ارم شهر کاتالان سمت راست بالای تصویر : نشانه این هست که نه فقط هواداران کاتالونیا پشت تیم خود هیستند بلکه تیم بارسلونا نیز از انها حمایت میکند بارسا یک تیم هست که با تمام وجود پشت هوادارنش هست و هوادارانش پشت او هستند البته این رنگ پرچم کاتالونیا نیز هست.

رنگ ابی و اناری در پایین ارم بارسا : این رنگ نشان میدهد که بارسا با دورنگ یک رنگ را تشکیل میدهد اون توپ وسط نشان میدهد که بارسا فقط تیم بارسا نیست بلکه باشگاه هست این باشگاه فقط فوتبال ندارد بلکه فوتسال , بسکتبال ,هاکی و ...... هم دارد پس نتیجه میگیرم بارسا از یک تیم نیست بلکه تمامی بازیکنان بارسا و هوادارانش و تمامی کسانی که در موفقیت بارسا شریک بودند جز این تیم هستن و یا بهتر بگیم باشگاه.

زیر ارم بارسا پایین خط : یعنی باشگاه بارسا بسیار تغییر کرده هست این تیم یک دفعه به اینجا نرسیده بلکه با بسیاری از سختی ها مثل زمانی که فرانکو بود و سختی های زیادی به باسایی ها و کاتالانی ها داد .ولی باشگاه بارسا و هوادارن این تیم و همین طور احالی شهر کاتالن از خود مقاومت نشان داده و کم کم پیشرفت کرده هست و اکنون روز به روز دارد با تجربه تر میشود و هر روز رکورد جدیدی میزنند.

نتیجه : Barcelona's Camp Nou, the place seems to be more of a club wishes