تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - دومین مردی که گواردیولا را عصبانی کرد

تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1392 | 06:31 ب.ظ | نویسنده : مهران
پینتو لایق چهار یا پنج جلسه محرومیت بود. او مثل یک سیب فاسد استکم تر مربیانی بوده اند که گواردیولا را به جنون کشانده اند. یکی از آنها مورینیو بود و دیگری استیل سولباکن نروژی ، مربی کپنهاگ که یک شب سرد دانمارکی را برای مربی سابق بارسلونا ساخت.

     بارسا نیوز

2 نوامبر 2010 بود . بارسا با این خاطره به نیوکمپ می رفت که دو هفته قبلش با محرومیت دو جلسه ای پینتو جنجال زیادی به راه افتاده بود. دروازه بان بارسلونا کاری کرده بود که ساتین ، بازیکن تیم دانمارکی فریب بخورد و فکر کند در آفساید است تا گل نزند .

سولباکن ، مربی کپنهاگ گفت :" پینتو لایق چهار یا پنج جلسه محرومیت بود . او مثل یک سیب فاسد است.»
گواردیولا با خشم گفت:« نمی شود جلوی مطبوعات چنین چیزهایی را گفت . اگر می خواهی کسی محروم شود باید به یوفا بگویی، نه به مطبوعات.» این اتفاق باعث شد پس از اتمام بازی که نتیجه در استادیوم پارکن 1-1 شد ، هر دو در راه رختکن با هم درگیر شوند . گواردیولا به مربی نروژی فرمان هیس داد و درگیری بالا گرفت . بوسکتس مداخله کرد تا آنها را جدا کند. سپس سولباکن گفت :« گواردیولا به من چیزی گفت که در نروژی مفهوم بدی دارد. جوک خیلی بدی بود.
مربی نروژی شیفته 2-4-4 است . او 58 بازی ملی دارد و در 31 سالگی در کپنهاگ پس از یک حمله قلبی در تمرینات بازنشسته شد او پس ازاین اتفاق  کمی آرام تر شده است . او در کپنهاگ پنج بار قهرمانی لیگ دانمارک شده است.


طبقه بندی: فوتبال جهان، اخبار فوتبال جهان، گوناگون، گواردیولا، مصاحبه، بازی های بارسا،
برچسب ها: گواردیولا،
دنبالک ها: سینما لئو، گالری لئو، مسابقه، نظرسنجی،