تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - از طراحی خانه ای به شکل توپ برای مسی تا تکذیبیه پدر او

تاریخ : شنبه 13 مهر 1392 | 08:14 ب.ظ | نویسنده : مهران

پدرمسی گفت:« من قاطعانه این خبر را تکذیب می کنم. نه پسرم، و نه من با این آقا تماسی نداشته ایم و حتی نمی دانیم که این آقا چه کسی است.»

از طراحی خانه ای به شکل توپ برای مسی تا تکذیبیه پدر او
وب سایت سیوداد آرژانتین در گزارشی به این نکته اشاره کرده که لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا از یک معمار سرشناس خواسته تا خانه ای زیبا برای او طراحی کرده و این خانه را «خانه فوتبالی» نامگذاری کرده. هدف مسی از ساخت این خانه رویایی، داشتن سکونتگاهی دنج تر از خانه کنونی شان در محله پدرالبس بارسلونا برای بزرگ کردن پسرش تیاگو است.
او از لوئیس د گارریدو، معمار سرشناس اسپانیایی که متخصص طراحی خانه های اکولوژیک است ویکی ازطرفداران پروپاقرص لیونل نیز به حساب می آید خواسته تا خانه ای برای او طراحی کند و از او خواسته تا خانه ای را برایش بسازد که مدلش از توپ فوتبال الگوبرداری شده باشد.
این معمار اسپانیایی، در گفت و گو با تلویزیونی آرژآنتین گفت:« من پروژه های بزرگ زیادی را برای افراد سرشناس متعددی کار کرده ام. اخیرا با نماینده لیونل آشنا شدیم و بعد از تحقیق و بررسی به جمع بندی مناسبی برای مدل خانه ایده آلی برای او رسیدیم. فکر می کنم که دلیل آنکه لیونل مرا انتخاب کرده، این بوده که سبک معماری من خیلی سمبلیک است. او علاقه زیادی داشت که خانه جدیدش، نشانگر و بیانگر شخصیتش باشد.»
اگر از آسمان به این خانه نگاه کنید، شباهت زیادی به یک زمین فوتبال دارد: زمینی مستطیلی شکل که درمرکز آن خانه ای به شکل گرد و در دوطبقه طراحی شده که شباهت زیادی به توپ فوتبال دارد و درنیم دیگر زمین که به عنوان مثال زمین تیم حریف است، استخر بزرگی ساخته شده است.»
این معمار اسپانیایی در توضیحات بیشتری گفته:« دو ویژگی اصلی شخصیت مسی، یعنی استقامت و توقع بالا از خود را دراین طرح به کار گرفتم. من دو عنصر جاودانگی و مادیت را در کنار هم به کار گرفتم: آب و زمین که در دوسمت راست و چپ خانه استفاده شده. به علاوه دراین زمین می توان شماره 10 را دید که طبق درخواست مسی در طراحی به کار گرفته شده و درساخت این خانه کاملا از پنل های خورشیدی استفاده شده؛ این خانه ایده آلی برای مسی است.»
تکذیبیه پدر مسی
اما خورخه مسی پدر و مدیربرنامه های لیونل مسی با تماس با دفترروزنامه ال موندو دپورتیوو این خبر که پسرش به لوئیس د گارریدو سفارش ساخت خانه ای داده باشد را تکذیب کرد و گفت:« من قاطعانه این خبر را تکذیب می کنم. نه پسرم، و نه من با این آقا تماسی نداشته ایم و حتی نمی دانیم که این آقا چه کسی است.»
او درعین حال به لوئیس د گارریدو هشدار داده که اگر این خبر را تکذیب نکند، به دردسر خواهد افتاد. پدر مسی ادامه داد:« اگر لوئیس د گارریدو این خبر را تکذیب نکند، ما این پرونده را به دست وکلایمان خواهیم سپرد تا یک قاضی او را وادار به تکذیب این خبر نماید.»


طبقه بندی: فوتبال جهان، اخبار فوتبال جهان، گوناگون، اخبار اسپانیا، مصاحبه های مسی، مصاحبه، اخبار لیونل مسی، اخبار بارسلونا، آنتونلا، تیاگو مسی، لیونل مسی،
برچسب ها: مسی، لیونل مسی،
دنبالک ها: سینما لئو، گالری لئو، مسابقه،