تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - مسی: هیچ بهانه یا شکایتی ندارم، بهترین بازیکن برنده شد؛ احساساتی شدن کریستیانو طبیعی بود

بخش آخر رو بخونید من گفتم دقیقا به خاطر اینکه امسال نگیره اون تهمت های وحشتناک رو زدن بهش و خداروشکر اثبات شد الکی بودنشون  ولی کار کی بوده خدا عالمه!!!!معلومه گلایه نداری انقدر مردی که خودت کنار کشیدی کینگ هستی دیگه گاهی برای شادی رعیت باید گذشت کرد!
در پایان مراسم اهدای توپ طلای سال 2013 که کریستیانو رونالدو برنده آن شد، لیونل مسی در میکسد زون پاسخگوی خبرنگاران شد.
تبریک به CR7: "می خواهم به خاطر این پیروزی به کریستیانو تبریک بگویم، او شایسته اش بود. واقعاً چیزی برای گفتن ندارم. فکر می کنم 2013 برای هر 3 ما خوب بود و به همین دلیل است که ما اینجاییم
بارسا نیوز
هیچ بهانه یا گلایه ای ندارم، بهترین بازیکن پیروز شد." گریه های کریستیانو هنگام اعلام نام برنده: "احساساتی شدن کاملاً طبیعی است، این یک لحظه احساسی بود."

اگر مصدوم نمی شدید ممکن بود همه چیز تغییر کند؟ "نمی دانم که اگر مصدوم نبودم چه اتفاقی می افتاد. من تقریباً مدتی طولانی دور از میادین بودم، و از این بابت مطمئنم. من در نیمه نهایی چمپیونزلیگ در بهترین فرم قرار نداشتم و تقریباً تا شروع فصل احساس مصدومیت داشتم... اما همه این ها بی ربط است. از لحاظ شایستگی، کریستیانو کاملاً شایسته پیروزی بود."

2013 یک سال متفاوت: "سال سختی بود – نه فقط به خاطر مشکلات مصدومیت، بلکه به خاطر چیزهایی که در مورد من و خانواده ام گفته شد. بیایید امیدوار باشیم که بتوانم در سال 2014 روی فوتبالم تمرکز کنم و از آن لذت ببرم."