تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - رونالدو با چند اختلاف برنده توپ طلا شد؟فقط 2 رای که میشه 200 انتیاز

اون اختلاف 3 درصدی کاملا برای اون ضد قانونی بود که تمدید کردن بعد هتریکش و تحت تاثیر قرار دادن!حالا یه نگاه به اختلافات سال های قبل بندازید فقط این اختلاف لیاقتشه تازه زیاد هست ولی لیاقت اختلاف مسی با بقیه بالای 3 تا بود!
دیشب بهترین بازیکن سال معرفی شد اما بهترین بازیکن جهان نه!
با معرفی کریستیانو رونالدو به عنوان برترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳، فیفا امتیازاتی که هر یک از ۳ نامزد نهایی دریافت توپ طلا به دست آورده‌اند را منتشر کرد.

سایت فیفا امتیازاتی که کریستیانو رونالدو، فرانک ریبری و لیونل مسی به عنوان ۳ نامزد نهایی کسب توپ طلا دریافت کرده‌اند را منتشر کرد.

بارسا نیوز

در میان این ۳ نامزد، رونالدو، ستاره پرتغالی خط حمله رئال مادرید با کسب ۱۳۶۵ امتیاز به عنوان نفر اول انتخاب و برنده توپ طلا شد. پس از او لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسلونا با کسب ۱۲۰۵ امتیاز عنوان دومین بازیکن برتر و فرانک ریبری، بال فرانسوی بایرن مونیخ با ۱۱۲۷ امتیاز به عنوان سومین بازیکن برتر دنیای فوتبال در سال ۲۰۱۳ معرفی شدند. گزارش کامل و لحظه به لحظه مراسم انتخاب برترین های فوتبال ۲۰۱۳ جهان

برای مشخص شدن چهره برترین بازیکن فوتبال جهان ۱۸۴ سرمربی و ۱۸۴ کاپیتان تیم‌های ملی عضو فیفا و همچنین ۱۷۳ کارشناس رسانه‌ای رای دادند.

به گزارش تسنیم، در بخش زنان نیز آرای کسب شده توسط ۳ نامزد نهایی اعلام شد به طوری که نادین آنجرر، دروازه‌بان تیم ملی آلمان و برنده جایزه برترین فوتبالیست زن سال ۶۱۲ رای، ابی ومباک، مهاجم تیم ملی آمریکا ۵۳۹ رای و مارتا، ستاره تیم ملی برزیل با ۴۹۳ رای به ترتیب اول تا سوم شدند.