تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - مسی: نگذارید کودکان در سوریه قربانی خشونت و کشتار شوند

تاریخ : جمعه 23 اسفند 1392 | 02:08 ب.ظ | نویسنده : مهران
یه آدم احساسی هرگز نمیتونه خشونت ها رو تحمل کنه بیگ لایک و ایول و عشق مسی تو خواهپناخواه بقیه یه اسطوره و با اخلاق بزرگی بذار بقیه دلشون خوش باشه احتمالا بازیکن یهودی پیرهن میخواسته بده رونالدو نگرفته اینا رو هم از فاصله 400کیلومتری حدس بزنن واقعا عاشق این اخلاق و مرام و مردونگی و روح لطیف تو وهمه ی افراد با احساس هستم
بازیکن بزرگ آرژانتین وبارسلوناخواهان پایان خشونت علیه کودکان درسوریه شد.

لیونل مسی نسبت به اتفاقات خشونت‌باری که در سوریه بوجود آمده و افراد بیشماری از جمله کودکان کشته شده‌اند، واکنش نشان داد.


بارسا نیوز

وی در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیسبوک نوشت‌: نگذارید کودکان سوریه سال دیگر قربانی خشونت و کشتار شوند.


 

اعجوبه پرآوازه کاتالان‌ها از هواداران بیشمارش در سراسر جهان و از رهبران سیاسی خواست برای پایان کشتار و خشونت علیه کودکان اقدام کنند.

مسی افزود: رهبران کشورها باید تلاش کنند به تحریم‌هایی که علیه حقوق انسانی صورت گرفته، پایان دهند و همینطور به حملاتی که علیه کسانی که از جان خود گذشته‌اند، همینطور مدارس و بیمارستان پایان یابد و در عوض در جهت گسترش آموزش و پرورش و حمایت معنوی همه کودکان این کشور تلاش شود.

بر اساس اعلام رسانه‌ها در پی انتشار این درخواست، حدود 13 هزار نفر از علاقمندان وی، با گذاشتن «لایک‌» با این خواسته موافقت خود را نشان دادند و 700 نفر نیز جملاتی را به عنوان «کامنت» در موافقت با وی نوشتند.

در همین ارتباط علا امراف یک کاربر شبکه فیسبوک از مصر نوشت: لیونل، ‌تو قبل از آنکه بازیکن بزرگ باشی، انسانی بزرگ هستی. خدا تو را برای خانواده‌ات حفظ کند.

یک کاربر دیگر نیز گفت: احترام از طرف یک مسلمان... لئو (لیونل) متشکرم.

بر اساس گزارش فارس، عمار ال‌ایوبی از سوریه نیز گفت: از اینجا در خاک سوریه از تو تشکر می‌کنیم. سوریه‌ای‌ها عاشق تو هستند. امیدوارم مردم بتوانند با تو دیدار کنند.