تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - روماریو: نیمار باید از مسی درس بگیرد

تاریخ : چهارشنبه 6 فروردین 1393 | 12:14 ب.ظ | نویسنده : مهران
روماریو بازیکن عالی ای بود!!!خیلی خوب ولی خب اونم فقط ستاره زمان خودش بوده!!!نه مسی دوران خودش بارها گفتم بازم میگم مانند مسی خارق العاده نه بوده نه هست نه خواهد بود!!!ولی روماریو یه چیزی در حد ستاره بودن نیمار و بیل و روبن روی هم بود البته از نوع با تجربه ش!!!بیل هنوز کلی تجربه نیاز داره!!!ولی باز هرجور نگاه کنی گریس پای راست روماریو هم نمیشه بعد میان با مسی ای مقایسه ش می کنن که خودش چندبرابر روماریو مقایسه ش می کنن!!
نیمار، بازیکن 21 ساله بارسلونا اخیراً به خاطر دستمزد بالای خود و به خاطر به زحمت افتادن در ارائه بهترین عملکرد خود برای بارسلونا، با انتقاداتی روبرو شده است.  

با این حال، روماریو از توئیتر خود استفاده کرده تا از نیمار حمایت کند: "از نظر من، هر بازیکنی دوره خوب و بد دارد و این تنها در مورد نیمار نیست. نصحیت من به او این خواهد بود که: نگرش خوبی داشته باش و همیشه مشکلات شخصی را خارج از میدان رها کن."این مرد 48 ساله که در دوران بازی خود بیش از 300 گل در نزدیک به 450 مسابقه به ثمر رسانده بود، همچنین از بازیکن 21 ساله برزیلی خواسته تا از هم تیمی اش در بارسلونا، یعنی لیونل مسی یاد بگیرد.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/thumbnail/1395758963_623719_1395759057_noticia_grande.jpg


"در حال حاضر، او کنار یکی از بهترین بازیکنان دنیا [لیونل مسی] بازی می کند و می تواند چیزهای زیادی از او یاد بگیرد. من مسی دوران خودم بودم و بازیکنان دیگر دوست داشتند که چیزهایی از من یاد بگیرند. مطمئنم که نیمار در کارنامه حرفه ای خود بیش از این پیش خواهد رفت و باعث لذت هواداران برزیل خواهد شد."