تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - انتقاد یوهان کرایف از دستمزد نیمار: نمی توانید به یک بازیکن 21 ساله چنین دستمزدی بدهید؛ او مشکل بارسا است

چه عجب بالاخره یکی حرف دل مارو زد!!!د اگه مسی از 19 سالگی شروع کرد اصلی شدن تو همون سن هم جلوی رئال اولین هتریکش رو کرد جلوی من سیتی رونالدینیو رو محو کرد!!نیمار کدوم یکی از این کارها رو کرده آخه مقایسه گریس با مسی کبیر بس نبود مقایسه نیمار هم بهش اضافه شد آخه یکم تو مقایسه کردن دو نفر واسه انتخاب افرادش هم عادلانه برخورد کنید نیمار رو میشه کاملا با گریس مقایسه کرد و به جرئت هم گفت با وجود 8 سال سن کمتر داشتن ازش دوبرابرش ستاره ست!!ولی مقایسه ش با مسی مسخره و ناعادلانه ست!!
یوهان کرایف که به خاطر حضور در مراسم جوایز ورزشی Laureus در کوالالامپور حضور دارد، حمله شدیدی به مسئولان بارسلونا داشته است.     

نیمار: "در بارسا و در هر باشگاه بزرگ دیگری، مربی باید رئیس باشد. دلیل جدایی پپ هم این بود، چرا که هیئت مدیره در کارش دخالت می کرد. و مشکل بارسا نیمار است. او بازیکن فوق العاده ای است و هیچ بحثی در این وجود ندارد، اما شما نمی توانید یک بازیکن 21 ساله را به خدمت بگیرید و نسبت به بازیکنانی که همه چیز برده اند، دستمزد بیشتری به او بدهید."

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/thumbnail/1395753655_615449_1395753801_noticia_grande.jpg

نیمار و لئو مسی: "اگر شما بهترین بازیکن جهان را در تیمتان دارید، یک بازیکن 21 ساله نمی تواند نفر اصلی باشد. در فوتبال این غیر ممکن است. در 26 سالگی می تواند، اما در 21 سالگی غیر ممکن است."

بازگشت به عنوان رئیس افتخاری بعد از جدایی ساندرو راسل به عنوان رئیس باشگاه: "من زیاد سفر کرده ام و همیشه در بارسلونا نیستم؛ باید در این مورد گفتگو کرد."

ال کلاسیکو: "نتوانستم بازی را ببینم، چرا که در آسمان بودم. وقتی از نتیجه مطلع شدم، از شمار گل ها تعجب کردم. هر بازی برای بارسلونا، اتلتیکو و رئال مادرید مثل یک فینال خواهد بود. اتلتیکو بدون داشتن یک ترکیب بزرگ و با ثباتی که نشان داده است، شایسته تقدیر زیادی است."