تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - اولین واکنش پپ گواردیولا به درگذشت تیتو ویلانوا: اندوه این اتفاق تا ابد با من خواهد ماند؛ می خواستیم با هم دنیا را فتح کنیم و سرانجام کردیم

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در صحبت هایی اذعان کرد که از درگذشت دوست و همکار سابقش در بارسلونا بی اندازه غمگین و متاثر شده است.

به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل، پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تیمش برابر وردربرمن در صحبت هایی در واکنش به خبر درگذشت تیتو ویلانوا اذعان کرد که تیتو برای او فراتر از یک دوست معمولی بوده است.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user9244/news/thumbnail/mum001-munich-germany-26-04-20_54406376198_54115221154_600_396.jpg

"واقعا دنبال کردن مسابقه امروز برای من سخت و دشوار بود. تیتو برای من فراتر از یک انسان و دوست معمولی بود و اطمینان دارم که اندوه و غم این ضایعه تا آخر زندگی ام با من خواهد ماند.

ما از زمانی که خردسال بودیم، در کنار هم رشد کردیم و می خواستیم که با هم دنیای را فتح کنیم و سرانجام نیز این کار را انجام دادیم."

گفتنی است رسانه های اسپانیا در گزارشی اعلام کردند که پپ پس از این مسابقه و برای حضور در مراسم یادبود ویلانوا و ابراز همدردی و تسلیت با خانواده تیتو راهی بارسلونا شده است.