تبلیغاتcodes and tools for blog

WebYar

عشق است و مسی و بارسا - مسی سوپر استار یا فراتر از آن....!(ادامه)

تاریخ : پنجشنبه 27 آذر 1393 | 12:43 ق.ظ | نویسنده : مهران
Lionel Messi | Wallpaper

·         وقتی کسی میخواهد(منصفانه)بازی او را تحلیل کند باید عملکرد او را در حمله و دریبل و ...ببیند کارش تمام نشده باید تمام دیده هایش را از اول اینبار در خط هافبک شروع کند و بار دیگر او را در توپگیری ها و تکل ها خط دفاع ببیند...حالا شاید به خوبی بتواند تحلیل و رای دهد...

·         ربات ایستگاهی او همهیشه منحصر به فرد بوده زیر پا گذاشتن قوانین فیزیک و طبیعت و...کات های باور نکردنی بالا و پایین و چپ و راست و همرا0 تیزهوشی کامل ضرباتی که دروازه بان حتی وقت فکر کردن ندارد!!

·         مهم نیست او راست پاست یا چپ پا...او در موقعیت گلزنی و پاس با پای چپ یا راست یا هرده و یا ضربات سر چکشی و ...کارش را می مند و سر اینکه پای راست است یا چپ یا هوایی موقعیت هایش خراب نمی شود...

·         پنالتی هایی که در بیش از 95% آن ها دروازه بان جهت مخالف می رود و حتی چشمان ببیننده هم جهت مخالف حرکت توپ او را دنبال می کند!!!.اما چگونه...او مسی است!!!

·         نه به کارت زردش اعتراض می کند نه به سخنان یهوده حریفان در هنگام عصبانیت نه خطا نگرفتن های متعدد(حق یا نا حق)او فقط فوتبال با اخلاق میکند!!!وقتی به خودش اعتماد دارد که می تواند در بازی گل بزند دنبال گرفتن پنالتی چه برای خودش چه برای هم تیم هایش نیست و از اشتباهات انان عصبانی نمی شود!!

·         هیچ وقت از او ندیدیم که چشمم داور را دور ببیند و لگدی نثار حریف بیچاره کند...یا داور را بی هوش فزض کند و دایو های نا جور کند!!!

·         پس بی مورد نیست که فقط یک بار کارت قرمز دریافت کرده آن هم در 16 سالگی کسی میداند در چه بازی ای و چرا؟؟

·         او حتی رکورد تعداد گل های ملی مارادونای کبیر را هم زده!!!

·         همیشه یک تیم قهرمان می شود آلمان ها با نویر و مولر و ...قهرمان شدند اگر مولر یا نویر نبود آلمان قهرمان نمیشد؟؟ولی آرژانتین با مسی به فینال آمدو با او می توناست قهرمان شود!!!آرژانتین بدون مسی ممکن بود از گروهش صعود نکند!!ولی چطور بعضی یک جایزه فردی را که برای بهترین بازیکن(یک بازیکن)است به ملیت ربط می دهند؟؟؟باید آلمانی باشد!!کدام آلمانی و چرا؟؟؟...مسی:اگر در فینال گل میزدم از من نقد نمیشد!!!...واقعا چرا؟؟؟نباید گذاشت فوتبال این بازی زیبا و عمومی محدود شود به گل و گلزنی!!!(مسی حتی در این جا هم رکورد دارد و بهترین گلزن لالیگا و ... است)فوتبال دوستان شما نباید بگذارید فوتبال اینگونه شود تا هرکس برای گلزنی هرکاری نکند....تا وقتی تیم در اختیار یک شخص قرار داد و بازی دیگران را گل می کند او پررنگ شود و هم تیمی ها حرکات منجر به گلشان کم رنگ...نگذارید..!!

·         منتقدان مسی دائم لباسشان عوض می شود یک بار لباس ریبری یک بار رونالدو یک بار آلمان و ....ولی طرفدران مسی نیازی به عوض کردن لباسشان ندارن!!!

·         آزمایشات علمی نشان داده سرعت انتقال اطلاعات در اعصاب مسی بسیار شگفت انگیز است!!!تصمیم های سریع او را مرور کنید...

·         گل به خودی و هند مقوله ایست که دیگر نباید از یک بازیکن معمولی دید ولی خیلی از کسان یکه با مسی کبیر مقایسه می شوند این دو را در کارنامه دارند!!!

·         بازیکنن آن است که خود ببوید نه انکه داور و پنالتی و تیم بگوید!!!

·         یک بازی می درخشد میگویند فقط یک بازی درخشید یک سال بدرخشد می کویند فقط یک سال بود و همیشه بدرخشد می گویند فقط همیشه درخشید!!!اما حریفا یک بازی درخشششان برای برتری کافیست!!!

·         جام جهانی بقیه 1 بازی می درخشتند همان یک بازی باید انوا جوایز ببرند!!!

·         مسی تیمش را بدون پلی آف مستقیم میبرد جام جهانی امل جایزه برای هتریک در پلی آف می دهند!!!

·         خوبی گل های مسی این است که خودش میزند با کمک همان خدایی که بعد گل سپاس گزاریش را می کند!!!

·         افتخار دیگر:گل هایش بیشتر از پنالتی هایی است که برای ش میگرند یا خودش"می گیرد"

·         پیش می آید روی بازیکنی خطا شود و خودش هم ندادند کجایش را بگیرد و داد بزند!!!ولی برای مسی تا به حال دیده اید؟؟

·         او را نمیبینند و بقیه در 1 بازی هتریک کنند می شوند شایسته!!!

·         تا به حال ندیده ایم که هوا و اجنه رو او خطاکنند!!!همیشه بازیکنان حریف این کار را کرده اند!!!

·         او رکورد می زند ولی پیروزی تیمش خوشحالش می کند بقیه رکورد که نه گل میزنند برای خود خوشحال اند او گل نمیزندو رکورد نمیزند برای تیم ناراحت است!!!بقیه گل نمی زنند از پیروزی تیم و گل نزدن خود ناراحت اند(طوری که یه گل نقطه پنالتی دقایق آخر آن هم گل 6 یا 7 ام در حد شادی گل تبدیل مساوی به برد یا باخت به مساویه!!!

·         رکورد او: بیشترین گل زده در یک سال....بیش ترین گل زده در یک فصل....بیشترین گل زده در تاریخ تیم...بیشترین گل زده در لالیگا و لیگ قهرمانان و تنها چند پاس(5پاس-اگر تا الان 0 و منفی نشده باشه!!!-)فاصله با بهترین پاسر لالیگا و لیگ قهرمانان!!!حتی تعداد گل های پاشگاهی او(برای او فقط بارسا)قابل مقایسه با تعداد گل های باشگاهی بقیه نیست!!!تعداد گل های کل مدت بازیش هم همین طور!!!با وجود کمترین سن در بین بازیکنان کنونی شناخته شده!!!2 هتریک 2رکورد بزرگ!!رکورد هایی که بیش از نیم قرن دست نخورده مانده بودو حتی توسطط ستاره های نام آشنای ما هم شکسته نشد...تا رسید به ا....کمتر کسی هم هست که این را حق او ندادند!!!بیشترین 0 تا صد بیشترین پرش و...

·         رکورد بقیه:بیشترین پرش در 1 ثانیه بیشترین سرعت در 5 ثانیه و.....!!!

·         ابر و باد و مه و خورشیو داور و دایوو بازیکنان تیم حریف و ... در کارند تو گلی به دست آوری و کمی به مسی نزدیک تر شوی!!!

·         مسی را بارها دیده ایم که در آفساید بوده و خودش فهمیده و توپ را ول کرده!!کمتر او را در آفساید دیده ایم

·         در هتریک هم هتریک می کند!!!3 بازی 3 بازی هتریک می کند!!!